Železniční infrastruktura patří společně se silniční mezi základní stavební kameny české dopravní infrastruktury. V posledních letech jsme svědky překonávání různých železničních rekordů a nebýt koronavirové krize, velmi pravděpodobně bychom v tomto trendu pokračovali. Mezi páteřní místa české železnice patří právě Pardubice a obecně Pardubický kraj. Jaké investiční akce v současnosti Správa železnic realizuje v našem kraji? Kam přesně budou směřovat desítky miliard korun? A to nejdůležitější – jakým způsobem vyřešíme nebezpečná křížení hlavního železničního koridoru s naší silniční sítí? I o tom si budeme povídat s generálním ředitelem Správy železnic Jiřím Svobodou. Moderátorem online interview bude předseda Spolku pro výstavbu dálnic D35 a D43 Martin Kolovratník.

ONLINE INTERVIEW MŮŽETE SLEDOVAT ŽIVĚ ZDE